Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

MAPOR spol. s r.o. je samostatný pojišťovací zprostředkovatel se sídlem v Berouně. Společnost působí na pojišťovacím trhu od roku 2002.

Naši zaměstnanci i spolupracovníci jsou lidé s dlouholetou praxí v oblasti pojišťovnictví, což nám umožňuje poskytovat našim klientům kvalitní služby v analýze jejich potřeb, správě jejich pojištění, jakož i profesionální pomoc při řešení pojistných událostí.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Většina našich klientů je z řad malých a středních živnostníků a podnikatelů. MAPOR spol. s r.o. je pojišťovacím zprostředkovatelem regionálního významu, což dovoluje dávat klientům ty nejlepší služby s osobním přístupem.
 
Přes regionální působnost naší společnosti poskytujeme naše služby klientům z celé ČR. Společnost MAPOR je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Registrace u ČNB
  • Investiční zprostředkovatel: registrován 7. 1. 2005 pod č. j. 43/R/2848/2004/1

Jsme
 řádným členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kde nás najdete

Kontakt

MAPOR spol. s r.o.
Pod Haldou 78
266 01  Beroun - Závodí

mapor@mapor.cz
+420 311 622 263